EXTOM MEBLE

Firma EXTOM MEBLE działa na elbląskim rynku od 1996, oferując klientom doskonałej jakości propozycje do kuchni, salonu, pokojów młodzieżowych. Zajmuje się również dystrybucją. Galeria Mebli jest jednym z chętniej odwiedzanych sklepów branżowych.

Adres

Kazimierzowo 6D, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00

Telefon

+48 55 235 10 95
+48 55 236 00 17

EXTOM MEBLE Elbląg

Fabryka EXTOM MEBLE w Elblągu to jedno z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw. Stale inwestuje zarówno w nowoczesne technologie, jak i doskonalenie kadr i systemu produkcji oraz dystrybucji. Doskonałej jakości kuchnie, meble systemowe i meblościanki są najlepszą reklamą EXTOM MEBLE. Praca w firmie jest natomiast doskonałą okazją do zdobywania doświadczenia w atrakcyjnym zawodzie. To właśnie świetnie przeszkolone kadry sprawiają, że produkty marki są wybierane przez klientów w kraju i za granicą.

Meble kuchenne EXTOM

Nowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości materiały, fronty i blaty w wielu wariantach sprawiają, że EXTOM MEBLE kuchenne opinie mają bardzo pozytywne. Od lat wyznaczają trendy na rynku, a ich modułowy charakter sprawia, że każdy może dopasować konkretny zestaw do swoich potrzeb oraz wielkości pomieszczenia. EXTOM MEBLE kuchenne Allegro również w ofercie, a to ułatwia dostęp do najlepszych propozycji osobom z całej Polski. Szafki do samodzielnego montażu spełniają najsurowsze normy jakości, a systemy ich składania są bardzo intuicyjne i gwarantują wytrzymałość oraz świetny wygląd. Poza tym projektanci i doradcy Extom pomagają funkcjonalnie i estetycznie zaplanować przestrzeń gotowania i przyrządzania posiłków.

EXTOM galeria mebli

EXTOM MEBLE łazienkowe, meblościanki, meble systemowe inne propozycje ma w ofercie salonu firmowego. Poza tym dystrybuuje swoje produkty do sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski, sklepów internetowych oraz serwisów aukcyjnych. Dla EXTOM MEBLE kontakt z klientami jest niezwykle istotny i dlatego firma chętnie odpowiada na pytania odbiorców, a także w ten sposób bada, jakie oczekiwania Polacy mają, wybierając meble. Kazimierzowo staje się atrakcyjnym ośrodkiem, w którym nie tylko produkuje się nowoczesne propozycje do mieszkań, ale również prezentuje się modne aranżacje w firmowej galerii.

 

Extom Meble