Szafy, garderoby i przedpokoje

Poszukujesz mebli twardych, które idealnie wypełnią twoją przestrzeń? Szafa do pokoju? Garderoba do sypialni? Meble do przedpokoju? Wszystko to znajdziesz u elbląskich producentów i sprzedawców mebli.

Nowoczesne meble do przedpokoju doskonale wpisują się w dość wymagającą przestrzeń. Z jednej strony stają się wizytówką mieszkania a z drugiej, muszą zapewniać dość dużo miejsca do przechowywania. Z tego też powodu garderoba do przedpokoju z szafą to szereg szafek, półek, miejsc do powieszenia nawet długich płaszczy czy sukienek. Warto również zadbać o szuflady do przechowywania mniejszych elementów garderoby i dodatków oraz lustro. Ono nie tylko będzie powiększać często nieustawny i wąski korytarz, ale również stworzy atrakcyjne refleksy świetlne. Oczywiście ważna będzie strona praktyczna. Szafa w przedpokoju z Elbląga zapewnia miejsce do przechowywania dla wszystkich rzeczy, które chce się mieć pod ręką. Coraz częściej tego typu meble produkowane są na wymiar i dzięki temu świetnie wpisują się w przestrzeń i oczekiwania klientów. Szafa garderoba jest niezbędna nie tylko w przedpokoju. Wiele osób decyduje się na spersonalizowane rozwiązania także w sypialniach czy w pokojach nastolatków. Producent szaf na wymiar Elbląg gwarantuje natomiast najwyższą jakość płyt i podzespołów, a szereg udogodnień pozwala przechowywać ubrania tak, jak się chce.

Meble Wójcik Sp. z o.o.

Pierwszy zakład produkcyjny został założony przez stolarza Leszka Wójcika w 1986r. Od tego czasu firma pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu.

Studio Meblowe Adastol

dap logo

Studio Meblowe Adastol to kompleksowe usługi, które pozwalają wyposażyć mieszkania, biura, urzędy czy inne przedsiębiorstwa w meble na wymiar idealnie odpowiadające na potrzeby. To oryginalne produkty tworzone na indywidualne zamówienia, a co za tym idzie niepowtarzalne i wykonane z największą dbałością o każdy detal

Meble Bestseller

meble bestseller logo

Producent mebli Bestseller z Elbląga na rynku funkcjonuje od kilkunastu lat. Przede wszystkim klientom oferuje nowoczesne meble pokojowe, które doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych użytkowników. Poza propozycjami do mieszkań szafy, biurka czy komody są również wybierane do hoteli, hosteli czy akademików.

AMK Designs

AMK Designs logo

Firma AMK Designs z Elbląga oferuje klientom nowoczesne meble kuchenne na zamówienie oraz indywidualne projekty szaf wnękowych. Ta marka wyróżnia się doskonałą jakością, atrakcyjnym wzornictwem oraz unikatowymi rozwiązaniami.

Zakład Stolarski Anstol

Zakład Stolarski Anstol logo

Zakład Stolarski Anstol zajmuje się produkcją mebli kuchennych na zamówienie. Poza tym w ofercie producenta znajdują się również szafy wnękowe, zestawy do biur i innych miejsc użyteczności publicznej. Atrakcyjnie prezentują się również meble do salonu czy pokoju młodzieżowego.

PPHU Meble Bożyczko 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Bożyczko realizuje indywidualne zamówienia na meble kuchenne oraz inne zestawy doskonale dopasowane do potrzeb klientów. Poza ciekawym designem właściciele przykładają szczególną uwagę do jakości produktów.

Ardsel

Ardsel logo

Firma Ardsel kontynuuje działalność polskiej firmy meblowej FOLDER. Rodzinna spółka specjalizuje się w imporcie i eksporcie mebli do kuchni, sypialni, gabinetów oraz produktów lakierowanych. Poza tym firma zajmuje się również sprzedażą maszyn i części zamiennych.

DARYOO

daryoo logo

DARYOO to producent mebli kuchennych, zestawów do salonu, a także innych pomieszczeń prywatnych i komercyjnych. Autorskie projekty doskonale odpowiadają na potrzeby klientów z różnych branż i dlatego realizacje firmy pojawiają się w lokalach mieszkalnych, salonach SPA czy w hotelach.