Fronty Meblowe

W Elblągu możesz zakupić również fronty meblowe. Potrzebujesz nowe fronty do szafek kuchennych? Firmy lokalne oferują fronty drewniane, MDF, fronty na wymiar. Koniecznie sprawdź ich ofertę.

O jakości mebli do kuchni, łazienki, salonu czy garderoby w dużej mierze świadczą fronty meblowe. Elbląg na swoim terenie ma szereg firm, które same produkują najlepszej jakości elementy meblowe i dzięki temu dają gwarancję także na całe meblościanki czy zestawy. Przede wszystkim fronty meblowe lakierowane, drewniane, akrylowe i inne są odporne na wilgoć oraz zarysowania i świetnie sprawdzają się nawet w wymagających wnętrzach. Poza tym rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. W minimalistycznych meblościankach najchętniej sięga się po wykończone na wysoki połysk fronty meblowe. Producent w Elblągu oferuje cały szereg możliwości dopasowanych do potrzeb klientów indywidualnych i firm. O również elementy, na których bazują znane fabryki w Polsce i w Europie. Coraz większą popularnością cieszą się fronty meblowe na wymiar, które pozwalają urządzić każdą przestrzeń w zależności od potrzeb oraz wymagań konkretnych pomieszczeń. Takie rozwiązanie daje również pewność nieszablonowych i niepowtarzalnych rozwiązań. Producent frontów i blatów meblowych z Elbląga gwarantuje jakość i szybką realizację zleceń.

Layman

logo Zakład meblowy Layman

Zakład Meblowy Layman to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją i doświadczeniem. To sprawia, że korzysta z najlepszych wzorców, ale z drugiej strony wyznacza również trendy w branży. Przede wszystkim w ofercie marki znaleźć można meble pokojowe, kuchenne i systemowe.

Fabryka Mebli Lupus

Fabryka Mebli Lupus logo

Fabryka Mebli Lupus to rodzinne przedsiębiorstwo, które oferuje swoim klientom szereg mebli do przestrzeni mieszkalnych użytkowych czy hotelowych. Poza atrakcyjnym designem marka przykłada szczególną uwagę do jakości. Dlatego właśnie meble Lupus są rozpoznawalne na lokalnym rynku oraz w całej Polsce i w Europie.

BOMA

BOMA logo

Zakłady Meblowe BOMA funkcjonują w Elblągu od 1989 roku i stale dostosowują swoją ofertę do trendów oraz oczekiwań klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przede wszystkim produkowane są szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar oraz meble pokojowe i akcesoria