Meble do jadalni Elbląg

Meble do jadalni mogą stworzyć efektowną aranżację, którą będziesz się delektować przy każdym posiłku. Zapoznaj się z twardymi meblami, stołami i krzesłami do jadalni, które oferują elbląskie firmy.

W wielu domach łączy się przestrzeń kuchni, jadalni i salonu. Pozwala to stworzyć nie tylko strefę dzienną, w której cała rodzina może ze sobą przebywać. Poza tym nowoczesne meble do jadalni umożliwiają również wydzielenie miejsca do wspólnych posiłków czy też spotkań na przykład przy grach towarzyskich. Jego centralnym punktem jest oczywiście stół z krzesłami. Elbląg jest siedzibą wielu firm, które oferują wytrzymałe zestawy i pojedyncze elementy, które można dowolnie komponować. To klasyczne meble do jadalni drewniane, jak i te, które czerpią z inspiracji skandynawskich i łączą różne kolory, faktury i materiały. Dzięki temu stół z krzesłami do salonu świetnie będzie wpisywać się zarówno w aranżacje pokoju dziennego, jak i kuchni, bardzo często stanowiąc swoisty łącznik pomiędzy pomieszczeniami lub będzie wydzielać konkretne strefy. Producent mebli do jadalni z Elbląga proponuje cały szereg różnych rozwiązań nawiązujących do tradycji, a także sięgających po najnowszy design. To popularne i chętnie wybierane meble przez klientów i firmy nie tylko na rynku lokalnym, ale również w całej Polsce czy Europie.

Furnival

furnival meble elbląg logo

Firma Furnival to rozpoznawalny przedsiębiorca na rynku meblarskim. Zajmuje się dystrybucją mebli w Polsce i Europie od 2011 roku. Swoim klientom oferuje doskonałej jakości meblościanki i meble systemowe, które rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy.

Meble Wójcik Sp. z o.o.

Pierwszy zakład produkcyjny został założony przez stolarza Leszka Wójcika w 1986r. Od tego czasu firma pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu.

Mebloland

Mebloland oferuje meble dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm takich jak hotele, pensjonaty, biura. To jakość połączona z niezwykłym wyczuciem estetki i dlatego właśnie niezmiennie cieszy się zaufaniem różnych odbiorców. Meble systemowe w naturalnej okleinie pozwalają stworzyć nieszablonowe wnętrza.