Fabryka Mebli Krismar

Fabryka Mebli Krismar na elbląskim rynku działa od 1994 roku. To rozpoznawalny producent, który swoim klientom oferuje nowoczesne meble do salonu, przedpokoju czy łazienki, a także wytrzymałe fronty oraz elementy meblowe. Większość produktów jest eksportowana.

Adres

ul. Dębowa 1c, 82-300 Elbląg

Telefon

55 236 53 00

Fabryka Mebli w Elblągu

Krismar meble skrzyniowe wytwarza od początku działalności. W1994 roku rozpoczęto produkcję mebli kuchennych z płyty wiórowej, a w kolejnych latach dzięki inwestycjom w park maszynowy ruszyła również produkcja frontów MDF oklejanych folią PCV. Równolegle wdrożono technologię wykańczania krawędzi – soft forming. Te inwestycje spowodowały, że fronty Krismar cenione są za doskonałą jakość, a także doskonale wpisują się w nowoczesne trendy. Od 2001 roku marka wprowadziła system opłaszczowania listew profilowych. Tym samym rozpoczęto w Krismar produkcję frontów ramowo-płycinowych oraz patynowanie tych wykonanych z MDF/PVC. Poza tym fabryka specjalizuje się w produkcji elementów meblowych, które są również wykorzystywane w meblach Krismar.

meble krismar

Fabryka Mebli Krismar Elbląg to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów w regionie, w kraju oraz za granicą. W swojej ofercie ma propozycje do salonów, kuchni, przedpokojów czy łazienek oraz sypialni. Dzięki samodzielnej produkcji komponentów meblowych takich jak fronty, listwy, płyty finish, a także kooperacji z zagranicznymi kontrahentami Krismar meble nowoczesne proponuje odbiorcom na całym świecie. Atrakcyjne wzornictwo, szybkie terminy realizacji oraz najwyższa jakość sprawiają, że FPUH Krismar nie narzeka na brak klientów. Poza tym do minimum zredukowano konieczność magazynowania komponentów i ich produkcja odbywa się na bieżąco.

Meble Krismar do salonu

Fabryka Mebli Krismar Elbląg oferuje całe kolekcje gotowych zestawów, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrz. Z inspiracji minimalizmem i trendami skandynawskimi projektowane są meble do salonu, które przykuwają uwagę ciekawymi połączeniami na przykład bieli czy grafitu i kolorów szlachetnego drewna. Krismar wykorzystuje najlepsze surowce o wysokich parametrach technicznych do produkcji frontów, elementów meblowych i samych mebli. Sprawdzeni dostawcy oraz stałe doskonalenie produkcji sprawiają, że meble Krismar są przyjazne środowisku naturalnemu na każdym etapie produkcji.

Krismar praca elbląg

W elbląskim Krismarze zatrudnionych jest 418 pracowników. Firma dysponuje trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, które realizują zamówienia od klientów w Europie, Ameryce, Afryce i Australii. Rozpoznawalność marki sprawia również, że Krismar staje się jednym z ważniejszych pracodawców w branży stolarskiej w Elblągu. To atrakcyjne zatrudnienie szczególnie dla absolwentów profilowanych szkół zawodowych.

nowoczesna fabryka mebli

Meble Wójcik sprzedaje swoje produkty również na wielu rynkach europejskich. Na stronie internetowej eksporter wymienia między innymi naszych zachodnich sąsiadów (Niemcy, Austrię, Szwajcarię), ale również Wyspy Brytyjskie. Meble Wójcika docierają również do Czech, Słowacji oraz do naszych wschodnich sąsiadów (trafiają m.in. na Białoruś i Ukrainę).

Nowoczesne meble w Elblągu

Kluczem rozwoju firmy jest produkcja frontów i elementów meblowych. To one wpływają na jakość mebli oraz ich cenę. Poza tym Krismar nowoczesne meble produkuje, inspirując się modnymi trendami, a także przykładając szczególną uwagę do funkcjonalności. Dzięki temu zestawy do salonu czy sypialni zapewniają odpowiednią przestrzeń przechowywania. Krismar meble produkuje seryjnie dla zagranicznych kontrahentów zarówno pod własny projekt, jak i w oparciu o nowe portfolio. W ten sposób stale poszerza się kolekcja mebli Krismar.

Meble Krismar do łazienki

Modne meble do łazienki Krismar rewelacyjnie wpisują się w styl funkcjonalnych i nowoczesnych wnętrz. Rewelacyjnie komponują się na przykład z umywalkami oraz innymi elementami armatury. Ich cechą charakterystyczną są fronty o podwyższonej odporności na wilgoć, które doskonale sprawdzają się w wymagającej przestrzeni. Produktem flagowym są meble kuchenne Krismar z szeregiem rozwiązań, które sprawdzają się na co dzień. To propozycje nowoczesne i wytrzymałe. Warto sprawdzić na stronie internetowej Krismar, jak duża jest oferta firmy, a także poznać najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz. Znaleźć można sześć kategorii mebli dedykowanych do salonu, sypialni, łazienki, kuchni, young (meble dla dzieci i młodzieży) i garderoby oraz opisy poszczególnych kolekcji mebli Krismar. Dzięki temu kontrahenci, właściciele salonów meblowych oraz klienci indywidualni mogą dokładnie zapoznać się z ofertą Krismar. Ta zachęca wysoką jakością, atrakcyjnymi cenami oraz funkcjonalnością.

Krismar