Fabryka Mebli Layman

Layman Fabryka Mebli to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją i doświadczeniem. To sprawia, że korzysta z najlepszych wzorców, ale z drugiej strony wyznacza również trendy w branży. Przede wszystkim w ofercie marki znaleźć można meble pokojowe, kuchenne i systemowe. Umożliwiają one stworzenie takiej aranżacji, która nie tylko wpisuje się w nowoczesne trendy, ale również doskonale odpowiada na potrzeby klientów. Propozycje Layman często wychodzą poza szablon, a tym samym pozwalają tworzyć oryginalne przestrzenie. Właśnie w tej materii firma jest najczęściej zauważana i zdobywa kolejne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Layman może się pochwalić laurem „Diament Meblarstwa” w różnych kategoriach.

Layman Meble Elbląg strona www

Adres

ul. Słonecznikowa 10, 82-300 Elbląg

Telefon

(55) 234 88 77

Layman Elbląg

Firma Layman inwestuje nie tylko w nowoczesne i oryginalne projekty. To również jakość, którą stale doceniają klienci. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra oraz korzystanie z najlepszych materiałów to recepta na doskonałe meble, które świetnie prezentują się w salonach, kuchniach, biurach oraz przestrzeniach użytkowych. Layman dostarcza produkty do odbiorców w całej Polsce i współpracuje z wieloma salonami meblowymi oraz sklepami internetowymi i dzięki temu może trafiać do klientów. Poza tym Layman dysponuje własną flotą samochodów ciężarowych, a tym samym samodzielnie dostarcza produkty do odbiorców niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

Meble Layman to funkcjonalne propozycje, które wyróżniają się niezwykłą estetyką. Wprowadzają elegancki i nowoczesny klimat, a dzięki temu doskonale wpisują się w każdą stylistykę i w każde potrzeby. Przede wszystkim projektanci dążą do tego, by to odbiorcy z gotowych elementów systemu tworzyli własne oryginalne aranżacje doskonale dostosowane do wielkości przestrzeni, jak funkcji, a także oczekiwań odbiorców. W efekcie uzyskać można niezwykłe kompozycje z prostych geometrycznych modułów. Takie rozwiązanie doskonale wygląda w salonie, a płyta akrylowa wykończona na wysoki połysk nie tylko zapewni ciekawe refleksy świetlne, ale również optycznie powiększy przestrzeń. To subtelna elegancja w zamkniętych szafkach i otwartych półkach, które razem tworzą niezwykłą kompozycję.

layman Briks I

 W ofercie Layman można znaleźć gotowe systemy i zestawy modułowe pokojowe oraz kuchenne. W ten sposób projektanci świetnie odpowiadają na potrzeby rynku i pomagają stworzyć propozycję zgodną z indywidualnymi preferencjami. Obecnie Layman współpracuje z przeszło 200 firmami z terenu Polski, a także zza granicy wschodniej i zachodniej.

Meble systemowe to okazja, by zagospodarować każdą przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami bez konieczności kupowania całego zestawu. Taka możliwość świetnie wpisuje się w modne trendy minimalistyczne i jest rewelacyjną okazją do tego, by meblować kreatywnie, nowocześnie i funkcjonalnie. Meble Layman to proste, geometryczne wzory i kształty, które zyskują niezwykle ekskluzywny charakter dzięki wykończeniu. Takie elementy dodadzą szlachetnego charakteru zarówno w salonie, jak i w gabinecie.

Layman Kuchnie

Kuchnie Layman to trwałość, estetyka, jakość i funkcjonalność. Klienci doceniają zarówno gotowe propozycje, jak i te tworzone na wymiar. To one powstają w oparciu o indywidualne projekty i dzięki temu są w stanie dostosować każdą przestrzeń do wymagań klientów. To niezwykle ważne, ponieważ w kuchni spędza się dużo czasu i coraz częściej jest ona otwarta na salon, a tym samym musi tworzyć z nim pewną spójną aranżację. Bogata oferta mebli kuchennych Layman pozwala wybierać z palety wykończeń foliowanych, lakierowanych, laminowanych, ramkowych, czy też niezwykle szlachetnych modeli drewnianych. Bez problemu można dopasować zarówno materiał, jak i kolor do wnętrza. Tych drugich w palecie Layman jest blisko 200. Fronty i korpusy są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a tym samym będą się rewelacyjnie prezentować nawet przy intensywnej eksploatacji. To modele nowoczesne i klasyczne. W tej drugiej kategorii rewelacyjnie sprawdzają się kuchnie drewniane.

Layman ecoModel 2,4 metra

Layman Meble

Firma Layman jest rozpoznawalna w całym kraju i jest doceniana przez stałych partnerów marki. W Polsce współpracuje z około 200 firmami, a także wysyła swoje meble za granicę. Przede wszystkim Layman oferuje doskonałej jakości meble w atrakcyjnej cenie, a wdrożone systemy dostaw pozwalają elastycznie ustalać warunki współpracy. Dlatego właśnie produkty tej marki znajdują się w salonach meblowych na terenie całego kraju i bez problemu można je kupić również w branżowych sklepach internetowych.

layman briks VIII

Furnival Meble Elbląg