Furnival Meble Elbląg

Firma Furnival to rozpoznawalny przedsiębiorca na rynku meblarskim. Zajmuje się dystrybucją mebli w Polsce i Europie od 2011 roku. Swoim klientom oferuje doskonałej jakości meblościanki i meble systemowe, które rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne trendy. Poza tym Furnival opracował innowacyjny model współpracy z partnerami handlowymi i tym samym sprawia, że jakość obsługi, oferta oraz standardy są na najwyższym poziomie. A takie podejście do prowadzenia biznesu stale procentuje. Firma się rozwija i doskonali sam proces dystrybucji produktów.

Furnival Meble Elbląg strona www

Adres

ul. Nefrytowa 11, 82-310 Gronowo Górne

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Furnival oferta

W ofercie Furnival znaleźć można przede wszystkim nowoczesne meblościanki i meble systmowe, które nawiązują do trendów minimalistycznych, skandynawskich czy modernistycznych. To właśnie one królują we wnętrzach, a biel, grafit czerń oraz kolory szlachetnego drewna sprawiają, że przestrzeń staje się niezwykle modna, a z drugiej strony funkcjonalna. Tu dodatkowo uwagę przykuwają proste bryły, oryginalne wykończenia oraz światła LED. Meblościanki pozwalają wykreować miejsce, które odpowiada na potrzeby. Nowoczesne meblościanki mocno zerwały ze swoim pierwowzorem, a tym samym stały się tym elementem salonu, który zapewnia odpowiednio dużo miejsca do przechowywania, ekspozycji i świetnie wygląda. Dzięki dość modułowej konstrukcji samodzielnie można stworzyć aranżację i dostosowywać jej do potrzeb czy wielkości oraz możliwości wnętrza. Nowoczesne meblościanki idealnie komponują się również ze stołami i krzesłami, meblami kuchennymi oraz kompletami wypoczynkowymi.

furnival oferta FASTEBO SYSTEM

Najważniejszym meblem w salonie, sypialni czy też pokoju nastolatka stają się komody. To propozycje, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje, a ich pewna multifunkcjonalność sprawia, że doskonale prezentują się także jako kredens czy szafka RTV. Przede wszystkim komody są praktyczne, a ich duża różnorodność i rozplanowanie szafek oraz szuflad sprawia, że każdy dopasuje model doskonały, a wraz z nim może całą kolekcję. W ofercie Furnivala znaleźć można również zestawy mebli do kuchni, które nie tylko wpisują się w modne trendy, ale również są doskonałą przestrzenią przechowywania.

Furnival meblościanki

Furnival proponuje meble, które doskonale wpisują się najnowsze trendy, a także w potrzeby klientów. Dlatego właśnie na stronie dystrybutora znajdziemy atrakcyjne meblościanki, meble systemowe i pojedyncze propozycje, które sprawiają, że salon, sypialnia czy gabinet prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Są funkcjonalne, modne i wyróżniają się świetną jakością oraz korzystną ceną. Oferta Furnival w pewien sposób odpowiada na potrzeby klientów w różnym wieku i o różnych gustach. Wysokie standardy obsługi, lojalność i uczciwość to argumenty, które stają się niezwykle ważne i dla kontrahentów, i dla odbiorców. Ilość tych ostatnich stale rośnie, a tym samym wzmacnia się pozycja firmy, nie tylko na lokalnym rynku. 

furnival mebloscianka MODICA

Meblościanki mają długą historię. Propozycje Furnivala zaskakują nowoczesnymi połączeniami, ciekawymi rozwiązaniami oraz przede wszystkim funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni. Tu poza komodami, szafkami i witrynami ważnym elementem będzie również strefa multimediów, która jest niezwykle istotna w nowoczesnych domach i zazwyczaj wokół niej toczy się rodzinne i towarzyskie życie. Meblościanki to szereg rozwiązań do mniejszych i większych wnętrz. To propozycje w minimalistycznej bieli, modnym graficie czy eleganckiej czerni. Atrakcyjne prezentują się w połączeniu z barwami szlachetnego drewna. Zarówno kolor, jak i rozplanowanie elementów mogą świetnie powiększyć optycznie przestrzeń, a także zmienić jej kształt lub charakter. W tym wypadku rewelacyjne wrażenie robi wykończenie o wysokim połysku i oświetlenie LED.

Furnival meble systemowe

W modzie dominują meble systemowe i meblościanki, które są dedykowane przestrzeni pokoju dziennego. Uzupełniają je komody oraz stoły z krzesłami i stoliki i dzięki temu bez problemu można stworzyć doskonałą aranżację. Na intuicyjnej stronie internetowej znaleźć można najmodniejsze propozycje, które zaskakują wykończeniem, ciekawymi połączeniami kolorystycznymi oraz inspiracjami skandynawskimi czy minimalistycznymi. Meble Furnival w pewien sposób wyznaczają trendy i stają się wzorem dla wielu innych przedsiębiorstw. 

furnival meble systemowe MODUL

Nowoczesne meble systemowe są w pewien sposób wyjściem poza zestaw, gotową meblościankę, stałą aranżację. Dlatego właśnie to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych sposobów urządzania wnętrz. Z kolekcji Furnival można wybrać konkretne meble z danej kolekcji i w ten sposób stworzyć komplet, którego nikt inny mieć nie będzie. Takie meblowanie sprawdza się zarówno wtedy, gdy wnętrze nie należy do ustawnych, jak i wtedy, gdy potrzeby domowników wykraczają poza gotowe rozwiązania. Meble systemowe są więc rozwiązaniem dla kreatywnych, a ich ważną zaletą jest to, że w każdej chwili można je rozbudować tak, jak tego będziemy potrzebować. Nawet proste minimalistyczne bryły w takim wydaniu stworzą nieszablonową aranżację, a to istotne w dobie pewnej unifikacji. Meble systemowe, jakie znajdziemy w ofercie inspirowane są wspomnianymi trendami minimalistycznymi. To także propozycje mebli w stylu skandynawskim oraz modernistyczne wykorzystujące szkło, LED-y, czerń i wysoki połysk. Z całej palety szafek, półek, komód z pewnością złożysz zestaw szyty na twoją miarę.

Furnival opinie

Dewizą Furnivala jest to, że dobre meble nie muszą być drogie. Zgodnie z tą ideą marka stale doskonali metody sprzedażowe, jak i tworzy sieć, której głównym nośnikiem jest oczywiście internet. W ten sposób oferta trafia do odbiorców w całym kraju i poza jego granicami. Wysokie standardy obsługi, rzetelna informacja oraz szybka realizacja zleceń sprawiają, że grono zadowolonych klientów jest coraz większe. 

furnival opinie CLIF

To widać chociażby w wystawianych firmie pozytywnych komentarzach. Marka jest wysoko oceniana w sieci, a odbiorcy zwracają uwagę zarówno na świetną jakość meblościanek i mebli, jak i miłą oraz rzetelną obsługę oraz oczywiście atrakcyjne ceny. Łatwy sposób montażu oraz przejrzysta instrukcja to również te argumenty, które sprawiają, że klienci wystawiają bardzo pozytywne opinie i rekomendacje.

Furnival Meble Elbląg