GALERIA MEBLI EXTOM

Galeria Mebli EXTOM to jedna z największych powierzchni wystawienniczych w Elblągu. Poza produktami rozpoznawalnego producenta w ofercie znaleźć można propozycje znanych i cenionych marek. Lokalizacja sklepu jest atrakcyjna dla mieszkańców miasta i regionu.

Adres

Kazimierzowo 6E, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M-F: 10am – 6pm, S-S, 10am – 2pm

Telefon

55 555 01 04

Galeria Mebli EXTOM Elbląg

Sama fabryka mebli EXTOM funkcjonuje od 20 lat, ale dopiero od kilku miesięcy wystawia swoje produkty nie tylko w sklepach partnerskich, ale również we własnej Galerii mebli. Elbląg to miasto, w którym przemysł meblarski zajmuje ważne miejsce i staje się jednym z motorów napędowych gospodarki. Produkty marek trafiają na rynek polski oraz europejski, a doskonała logistyka i różnorodne środki transportu ułatwiają zarządzanie dystrybucją. Sklep EXTOM staje się kolejnym ważnym punktem na mapie regionu i miasta.

Galeria Mebli EXTOM Kazimierzowo

Powierzchnia 1000 m² daje okazję do ekspozycji produktów nie tylko lokalnych fabryk w Galerii Mebli EXTOM. Elbląg to atrakcyjny rynek, z którego korzystają mieszkańcy północnej Polski. Przede wszystkim w ofercie EXTOM meble do salonu, pokojów dziecięcych i młodzieżowych zajmują niezwykle ważne miejsce. Poza tym popularnością cieszą się modułowe meble kuchenne, które umożliwiają stworzenie dowolnej aranżacji. Oczywiście bez problemu można wybrać również zestawy na zamówienie. EXTOM meble kuchenne proponuje w ponad 30 ekspozycjach przygotowanych z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i wykończeń – nowoczesnych i tradycyjnych stylizacji.

Salon mebli w Elblągu

EXTOM Galeria Mebli to cały szereg usług, które sprawiają, że urządzenie każdego wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami nie jest problemem. Poza projektem i montażem specjaliści również doradzają i organizują dostawy produktów pod wskazany adres. W Galerii Mebli EXTOM godziny otwarcia także są dostosowane do trybu życia klientów. W ofercie znajdują się meble tapicerowane takich firm jak: Caya Design, Wajnert, Dan Wex, Stolar, Wiva, Mars, stoły i krzesła marki EXTOM Meble oraz firmy Signal, meblościanki, garderoby, propozycje do łazienek i przedpokoju. Sklep oferuje również atrakcyjne systemy ratalne oraz szybki czas realizacji zleceń. Największym zainteresowaniem cieszą się w Galerii Mebli EXTOM kuchnie modułowe, a producent udostępnia również program do aranżacji kuchni, który ułatwia funkcjonalne rozplanowanie szafek i sprzętów AGD.

 

GALERIA MEBLI EXTOM