Jysk Elbląg

Międzynarodowa sieć handlowa Jysk meble do domu, mieszkania, biur i ogrodów sprzedaje od ponad 40 lat. Poza tym w ofercie marki znaleźć można dodatki, które pozwolą wyposażyć funkcjonalnie i estetycznie każdą przestrzeń, a motywem przewodnim jest charakterystyczny i ascetyczny styl skandynawski.

Adres

Teatralna 5, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M-F: 9am – 6pm, S-S, 9am – 5pm

Telefon

22 288 59 00

Grupa JYSK

Od 2005 roku działa sklep Jysk. Elbląg jest atrakcyjnym rynkiem, a w firmowych salonach zakupy robią zarówno mieszkańcy miasta, jak i regionu. Klienci poszukują przede wszystkim nowoczesnych i funkcjonalnych mebli oraz różnego rodzaju dodatków. W ofercie Jysk materace do sypialni i pokoi dziecięcych stanowią ważny element. Przede wszystkim wyróżnia je świetna jakość i atrakcyjna cena. To gwarancja efektywnego odpoczynku. Jysk gazetka w wersji papierowej i elektronicznej trafia do klientów co tydzień. Tam znajdą się atrakcyjne propozycje, promocje i wyprzedaże, a także inspiracje.

Jysk online

Duńska sieć Jysk sklep internetowy prowadzi od kilku lat. Tym samym trafia z ofertą do tych klientów, którzy nie mają dostępu do stacjonarnych punktów lub też z wygody lubią robić zakupy w sieci. W sezonie Jysk meble ogrodowe oraz akcesoria do pielęgnacji roślin proponuje w różnych wariantach. Rozpoczęcie roku szkolnego to okazja do tego, by umeblować pokój ucznia. Jysk krzesła, biurka i regały doskonale dopasowane do potrzeb młodszych i starszych dzieci są chętnie wybierane przez rodziców. Zachwyca zarówno jakość wykonania, jak i nowoczesne wzornictwo.

Salon meblowy Jysk Elbląg

Sieć obecna jest w 52 krajach na całym świecie i dostosowuje się do potrzeb klientów, a jednym z elementów elastycznej polityki firmy są w Jysk godziny otwarcia. Elbląg sklep grupy ma zlokalizowany w centrum handlowym i jest on czynny do późnych godzin wieczornych. Ważny dla Jysk kontakt z klientem zarówno bezpośredni, jak i przez internet. Funkcjonalna strona internetowa również pozwala zapoznać się z całą ofertą marki. Tam znaleźć można proponowane przez Jysk komody, pościele, dodatki i tkaniny.

Jysk Elbląg