Meblex

Salon meblowy Meblex działa w Tczewie od 25 lat. Oferuje klientom atrakcyjne meble do każdej przestrzeni. Sklep współpracuje z najlepszymi polskimi producentami oraz oferuje szereg akcji promocyjnych, które pozwalają taniej kupić wymarzoną komodę czy kanapę.

Adres

ul. Jagiellońska 55, 83-110 Tczew

Godziny otwarcia

M-F: 10am – 6pm, S-S, 10am – 2pm

Telefon

607-985-827

Meblex Tczew

Dzięki ofercie salonu meblowego Tczew ma dostęp do doskonałych jakościowo i tanich mebli. To propozycje do mieszkań i przestrzeni użytkowych. Z licznych propozycji sklepu Meblex korzystają mieszkańcy miasta i regionu. To jeden z największych sklepów branżowych w okolicy, który odpowiada na gusty różnych klientów, którzy wybierają sprawdzone meble. Elbląg korzysta z atrakcyjnego dojazdu i dobrych połączeń drogowych, a zakupy w tym miejscu stają się bardzo atrakcyjne. Poza tym na uwagę zwraca fakt, że w jednej lokalizacji znajduje się kilkadziesiąt sklepów, co ułatwia większe zakupy.

Meblex meble pokojowe

Szczególnym powodzeniem w ofercie Meblex meble do salonu się cieszą. To nowoczesne meblościanki, a także pojedyncze propozycje, które pozwalają stworzyć idealny zestaw do potrzeb i na przykład wielkości przestrzeni. Popularne w Meblex komody świetnie sprawdzają się w pokojach dziennych. Są również niezastąpione w pokoju nastolatka. Tam także sprawdzą się kanapy wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem oraz świetną jakością. Niewątpliwie przyciągają również atrakcyjne ceny Meblex oraz akcje promocyjne.

Meblex praca

Salon meblowy Meblex zatrudnia kilkanaście osób. Służą oni pomocą zarówno na terenie sklepu, jak i w czasie transportu, wnoszenia czy montażu. Oferty pracy Meblex cieszą się również dużym zainteresowaniem. Firma jest stabilnym i znanym pracodawcą, a jej stały rozwój sprawia, że doskonale odpowiada na zmiany na rynku. Do Meblex wyprzedaże przyciągają, a także bardzo różnorodna i rozbudowana oferta najlepszych mebli na rynku.

Meblex