Anstol Produkcja Mebli

Zakład Stolarski Anstol zajmuje się produkcją mebli kuchennych na zamówienie. Poza tym w ofercie producenta znajdują się również szafy wnękowe, zestawy do biur i innych miejsc użyteczności publicznej. Atrakcyjnie prezentują się również meble do salonu czy pokoju młodzieżowego.

Strona internetowa anstol.elblag.pl

Adres

Aleja Tysiąclecia 1, 82-300 Elbląg

Telefon

55 235 21 67

Anstol zakład stolarski Elbląg

Anstol Elbląg działa na lokalnym rynku od 1989 roku. Meble kuchenne, biurowe, pokojowe oraz dedykowane do innych wnętrz produkowane są również dla odbiorców w całym kraju oraz na eksport. W katalogu różnych propozycji znaleźć można meble dedykowane do przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych takich jak na przykład restauracje, biura czy hotele. Doskonała jakość wykonania oraz ciekawe projekty doskonale wpisujące się w oczekiwania klientów sprawiają, że Anstol Elbląg opinie ma od lat bardzo dobre. Poszczególne propozycje, jak i całe zestawy są produkowane na indywidualne zamówienie, a to gwarantuje im oryginalność. Anstol meble kuchenne wyróżniają się więc na tle innych aranżacji i jakością, i designerskimi rozwiązaniami.

Producent mebli Elbląg

W wielu wnętrzach mieszkalnych, biurach i hotelach pojawia się zabudowa szaf Anstol. Elbląg jest siedzibą wielu firm, które inwestują w kolejne meble szczególnie te produkowane na indywidualne zamówienie. Zawsze będą pasować i doskonale zagospodarują nawet nieustawne wnęki, nie ograniczając przy tym ciągów komunikacyjnych. Popularne są także Anstol meble do łazienki produkowane ze specjalnych płyt o podwyższonej odporności na wilgoć. Dzięki temu dłużej będą doskonale wyglądać. Marka dba o klientów, oferuje profesjonalną opiekę od projektu, poprzez realizację aż do montażu, a Anstol meble kontakt z odbiorcami traktuje priorytetowo.

Meble na zamówienie Anstol

Zabudowy oraz meble Anstol Elbląg eksponuje w szeregu firm, sklepów i lokali oraz na przykład szkół czy hoteli. To nieszablonowe kompozycje, które idealnie wpisują się w potrzeby, a także w klasyczny czy też nowoczesny charakter wnętrz. Dlatego właśnie meble Anstol do biur są tak chętnie wybierane, a paleta laminatów, materiałów drewnianych i akryli pozwoli stworzyć ciekawe połączenia faktur i kolorów, które pięknie będą się prezentować na etapie projektu oraz gotowych realizacji. Dodatkowo firma korzysta z najlepszych systemów na przykład Peka i Bluma, które sprawiają, że przez lata szafki zamykają się cicho, a szuflady działają bez najmniejszych problemów nawet przy intensywnej eksploatacji, która jest w kuchni oczywista. Zresztą podobnie wykorzystywane są również meble pokojowe Anstol. Zainstalowane rozwiązania sprawią, że cały zestaw lub pojedyncze modele będą służyć przez wiele lat.

Meble Wójcik