Ardsel

Firma Ardsel kontynuuje działalność polskiej firmy meblowej FOLDER. Rodzinna spółka specjalizuje się w imporcie i eksporcie mebli do kuchni, sypialni, gabinetów oraz produktów lakierowanych. Poza tym firma zajmuje się również sprzedażą maszyn i części zamiennych.

Strona internetowa www.ardsel.pl

Adres

Giermków 7, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00

Telefon

502 473 179

Ardsel meble Elbląg

Dystrybutor mebli Ardsel w Elblągu oferuje klientom nowoczesne meblościanki oraz pojedyncze propozycje, które doskonale wpisują się w potrzeby różnych klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Lakierowane meble rewelacyjnie prezentować się będą w przestrzeniach biur, gabinetów i mieszkań oraz świetnie realizują minimalistyczne trendy. Producent mebli Ardsel dostarcza produkty klientom na rynku lokalnym, jak i dystrybuuje jest na terenie Polski oraz wybranych krajów europejskich takich jak na przykład Rosja, Niemcy, Malta, Czechy, Włochy.

Meble do salonu Ardsel

Niezmiennie powodzeniem cieszą się meblościanki Ardsel. Elbląg na swoim terenie ma wiele firm, które oferują najlepszej jakości produkty do różnych wnętrz. Dostępne są one w sklepach stacjonarnych oraz internetowych i często też takie firmy jak Ardsel meble Allegro wykorzystują, by dotrzeć do nowych klientów oraz by rozwijać sprzedaż produktów. Elbląska marka kojarzona jest z meblami o klasycznym rodowodzie ale nowoczesnym wykończeniu. Dzięki temu można ładnie urządzić każde wnętrze, a na przykład Ardsel regały i szafy świetnie będą się prezentować w pokojach nastolatków i w biurach dzięki dość dużej rozpiętości stylistycznej.

Meble Adrsel z Elbląga

Sklep meblowy Ardsel w ofercie ma solidne nowoczesne zestawy w niezwykle atrakcyjnych wykończeniach. Uwagę przykuwają lakierowane fronty oraz ascetyczne połączenia. Kolekcja Kioto Ardsel to innowacyjne połączenie zarówno kolorów, jak i wykończenia. Taka forma świetnie będzie się prezentować i w salonie, i w pokoju młodzieżowym. Poszczególne elementy tego oryginalnego zestawu można znaleźć w katalogu mebli Ardsel. Nowoczesne meble z elementami szklanymi, drewnianymi, chromowanymi, kamiennymi są wytrzymałe i przykuwają uwagę. Kolekcje dla dzieci inspirowane są natomiast grafikami, które są interesujące dla młodszych i tych nieco starszych. Meble dostarczane są do samodzielnego montażu i dzięki temu docierają do klientów w doskonałym stanie.