BOMA

Zakłady Meblowe BOMA funkcjonują w Elblągu od 1989 roku i stale dostosowują swoją ofertę do trendów oraz oczekiwań klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przede wszystkim produkowane są szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar oraz meble pokojowe i akcesoria.

Strona internetowa www.boma.elblag.pl

Adres

Kazimierzowo 3C, 82-300 Kazimierzowo

Telefon

55 237 03 96

Meble pokojowe Boma Elbląg

Elbląskie Boma meble opinie wśród klientów i kontrahentów mają bardzo dobre. To efekt ciężkiej pracy wykwalifikowanych ludzi, a także intuicji w zakresie prowadzenia biznesu. Dlatego właśnie atrakcyjne projekty, najlepsze materiały oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że firmy i osoby prywatne wybierają meble Boma Elbląg. Praca w tych zakładach jest również rozwijająca szczególnie dla młodych ludzi. Zaufanie partnerów z całej Polski oraz z zagranicy jest także potwierdzone przez Certyfikaty Jakości takie jak na przykład ISO 9001-2000. Boma meble Elbląg to rozpoznawalna marka, która stale się rozwija i rozbudowuje ofertę, inwestuje w nowe maszyny i szkolenia pracowników.

Zakłady meblowe Boma

W ofercie firmy znaleźć można również meble na wymiar Boma. To propozycje przygotowywane na indywidualne zamówienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W sypialniach, przedpokojach i garderobach, a także w firmach, biurach i punktach usługowych pojawiają się szafy z drzwiami przesuwnymi. Elbląg w ofercie ma szereg różnych materiałów i wykończeń zarówno tych produkowanych przez lokalne firmy, jak i rozwiązań znanych marek. Sprawdzone akcesoria meblowe Elbląg są więc wykorzystywane przy produkcji różnych zestawów oraz szaf, zabudów czy też meblościanek tworzonych na indywidualne zamówienie.

Boma meble na zamówienie Elbląg

W nowoczesnych wnętrzach inspirowanych trendami minimalistycznymi i skandynawskimi pojawiają się meble Boma pokojowe. Elbląg to ważny punkt na mapie Polski i tu właśnie są produkowane całe zestawy oraz pojedyncze produkty, które wyznaczają modę, a także stają się bazą do atrakcyjnych połączeń. To właśnie do nich producent frontów meblowych Boma przygotowuje elementy w różnych kolorach, wykończeniach oraz kształtach. Poza nowoczesnym wyglądem ważna jest jakość oraz odporność na działanie różnych czynników zewnętrznych. To argument szczególnie ważny, gdy wybiera się meble kuchenne Boma, które poza doskonałym wyglądem muszą sprawdzać się w codziennym intensywnym użytkowaniu.