DANY MEBLE Daniel Pelc

Elbląski producent mebli DANY to jedna z rozpoznawalnych firm na rynku. Swoim klientom oferuje przede wszystkim meble pokojowe i kuchenne w atrakcyjnych cenach. Markę wyróżnia nowoczesne wzornictwo i wykorzystanie najlepszej jakości elementów.

Strona internetowa www.dany-meble.pl

Adres

Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8:00 – 20:00

Telefon

667 160 181

DANY MEBLE Elbląg

Zakład Produkcji Mebli DANY z Elbląga w swojej ofercie ma systemy, które doskonale wpisują się w nowoczesnych charakter wnętrz. Poza funkcjonalnością wyróżniają się one estetyką oraz doskonałą jakością. Dlatego właśnie DANY MEBLE opinie od klientów stacjonarnych oraz tych, którzy kupują produkty w sklepach internetowych lub na aukcjach, ma bardzo dobre. Wieloletnie doświadczenie oraz korzystanie z najnowocześniejszego wzornictwa i zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych przekłada się na cenę i jakość i dlatego właśnie DANY MEBLE do kuchni cieszą się stałym zainteresowaniem wielu klientów.

DANY MEBLE gdzie kupić?

Zakład Produkcyjny DANY w Elblągu oferuje klientom gotowe propozycje w standardowych wymiarach i szeregu wariantów kolorystycznych oraz tworzy specjalne modele na zamówienie. Poza doskonałą jakością i zautomatyzowanemu procesowi przygotowania paczek do wysyłki odbiorcy szczególnie doceniają krótki czas realizacji zleceń przez DANY MEBLE. Allegro to jeden z najchętniej wybieranych serwisów aukcyjnych, na których można zamówić pojedyncze sztuki oraz całe zestawy. Tam dostępne są najpopularniejsze kolekcje, a także opinie klientów o jakości samych mebli i obsłudze. Poza sprzedażą wysyłkową paczki można również odebrać osobiście. DANY MEBLE kontakt z odbiorcami ceni bardzo wysoko i bez problemu można skonsultować się z przedstawicielami firmy telefonicznie, poprzez stronę internetową oraz oczywiście w siedzibie firmy. Najczęściej klienci wybierają sklep internetowy DANY, który w ofercie ma wszystkie produkty i zestawy, a atrakcyjne ceny i różne możliwości dostaw sprawiają, że takie zakupy to czysta przyjemność.

Nowoczesne Meble DANY

Producent Mebli z Elbląga w ofercie ma zestawy i pojedyncze produkty, które doskonale odpowiadają na potrzeby klientów. Doskonała lokalizacja firmy pozwala na szybki transport w różne rejony kraju, a także umożliwia bezproblemowy eksport. W kolekcjach DANY MEBLE pokojowe zestawy zajmują dość ważne miejsce. Doskonale podkreślają reprezentatywny charakter przestrzeni i dlatego właśnie wiele osób z katalogu DANY meblościanki z Elbląga wybiera jako wizytówkę najważniejszej przestrzeni. Zaskakują kolory i wykończenia, a także wykorzystanie tak modnych świateł LED. To także dzięki nim kuchnia DANY MEBLE będzie się prezentować niezwykle. Dodatkowo będzie odporna nawet na intensywną eksploatację i na długo zachowa rewelacyjny wygląd.

Meble Wójcik