FTHU „KAMIL” Export-Import

Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Kamil jest producentem mebli do salonu i sypialni oraz jadalni utrzymanych w klasycznej stylistyce. Poza tym przedsiębiorstwo oferuje również usługi transportowe.

Strona internetowa www.kamil-meble.com.pl

Adres

Mazurska 9, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 10:00 – 17:00
Sobota: 09:00 – 13:00

Telefon

55 234 48 10

Producent mebli z Elbląga

Kamil Meble Elbląg to firma działająca na lokalnym rynku od 1995 roku. Od tego czasu sukcesywnie się rozwija i poszerza swoją ofertę, docierając do nowych klientów. Obecnie zakład mieści się przy ulicy Mazurskiej i zajmuje się produkcją mebli do jadalni, salonu czy też sypialni oraz usługami transportowymi. Firma realizuje również indywidualne zamówienia. Przede wszystkim fabryka stołów Kamil proponuje swoim klientom najwyższej jakości zestawy z krzesłami, które doskonale podkreślają klasyczny charakter jadalni, kuchni lub salonu. To również świetnie propozycje do hoteli czy restauracji. Dlatego właśnie wielu klientów indywidualnych i biznesowych wybiera producenta mebli Kamil. Kontakt z odbiorcami firma stawia na pierwszym miejscu.

Meble tapicerowane Kamil

Najczęściej po propozycje firmy sięgają klienci ceniący solidne meble, które są inspirowane tradycyjną stylistyką. Krzesła do jadalni Kamil łączą klasyczne wzornictwo oraz szlachetną jakość wykonania także w elementach tapicerowanych. W ofercie zakładu znaleźć można zestawy oraz pojedyncze produkty w modnych kolorach, które nadadzą wnętrzom niezwykle modnego charakteru. Kamil stoły z krzesłami dedykuje zarówno do jadalni, jak i salonu. Świetnie będą komponować się z innymi meblami takimi jak na przykład meblościanki czy też ławy. Kamil to znany producent na lokalnym rynku i na uwagę zasługują również solidne zestawy tapicerowane oraz łóżka do sypialni.