Lupus Fabryka Mebli

Fabryka Mebli Lupus to rodzinne przedsiębiorstwo, które oferuje swoim klientom szereg mebli do przestrzeni mieszkalnych użytkowych czy hotelowych. Poza atrakcyjnym designem marka przykłada szczególną uwagę do jakości. Dlatego właśnie meble Lupus są rozpoznawalne na lokalnym rynku oraz w całej Polsce i w Europie.

Strona internetowa www.lupus.eu

Adres

Skrzydlata 28, 82-300 Elbląg

Telefon

727 555 860

Witryna WWW

Fabryka Mebli w Elblągu

Od ponad trzydziestu lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży jest marka Lupus Fabryka Mebli. Elbląg to zagłębie polskiego meblarstwa, a z drugiej strony doskonale położony logistycznie punkt na mapie Polski. Dlatego właśnie firmy z branży tak prężnie się rozwijają, rośnie import i eksport podzespołów, a meble wysyłane są do różnych krajów nie tylko europejskich. Poza tym to również niezwykle atrakcyjna praca. Lupus Fabryka Mebli wspiera kształcenie zawodowe przyszłych stolarzy i oferuje stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze. Dlatego też Lupus opinie w mieście ma bardzo dobre, a kolejne kolekcje mebli również cieszą się zainteresowaniem odbiorców.

Meble pokojowe Lupus

Nowoczesne, klasyczne czy też nawet nawiązujące do niezwykle ozdobnych meble łazienkowe Lupus będą wpisywać się w różne wymagania klientów, ale w każdym wydaniu będą po prostu przykuwać uwagę oraz poskreślać fascynacje gospodarzy. Zakupów można dokonać stacjonarnie, ale coraz większą popularnością cieszy się Lupus meble sklep internetowy. To także okazja, by kupić wymarzone produkty taniej niż w salonach. Firma również dba o szybką realizację zleceń i dzięki temu meble mogą znaleźć się szybko i w doskonałym stanie u odbiorcy. Warto pamiętać, że Lupus elementy meblowe również produkuje w swoich zakładach. Klienci mają więc gwarancję jakości w każdym najmniejszym detalu.

Meble do kuchni z Elbląga

Meble z Elbląga eksportowane są między innymi do Kanady, Niemiec, Węgier, Słowacji czy Litwy. Nowatorskie rozwiązania oraz zatrudniana przez Lupus kadra w dużej mierze odpowiadają na profil działalności firmy. Współpracuje ona bowiem ze znanymi przedsiębiorstwami nie tylko z branży meblarskiej. Wśród kontrahentów znajdują się studia kuchenne, platformy internetowe, a także grupy sprzedażowe i sieci DIY. Co za tym idzie, zarówno oferowane produkty, jak i sposób ich dystrybucji sprawiają, że niezwykle rozpoznawalna jest na rynku marka Lupus. Meble kuchenne stanowią jedną z ważniejszych gałęzi w działalności firmy. Nowoczesne i funkcjonalne propozycje doskonale wpisują się w styl życia współczesnych ludzi, a design wprost zachwyca. Poza tym Lupus meble hotelowe ma również w swoich katalogach. To wymagające rozwiązania, ponieważ muszą się wpisać w oczekiwania różnych klientów, przyciągać jakością wykonania i oryginalnością. Wiele z tych propozycji to meble na wymiar tworzone pod konkretne zamówienie.

Meble Wójcik