Meble Wójcik Sp. z o.o.

Meble Wójcik to renomowany producent mebli z Elbląga obecny na rynku od 1986 roku. Produkuje skrzyniowe meble do samodzielnego montażu, które dostępne są w kraju i za granicą. Nie prowadzi sprzedaży detalicznej, ale jego produkty można kupić w salonach partnerskich w całej Polsce.

Adres

Mazurska 45, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M-F: 8am – 6pm, S-S, 9am – 1pm

Telefon

123 456 789

Producent mebli z Elbląga

Doświadczenie firmy sięga aż 1986 roku. To wtedy powstała fabryka Leszka Wójcika. Od początku swojej działalności rozwijała się prężnie. Aktualnie jest dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą, której produkty znane są w Polsce i za granicą.

Zakłady produkcyjne Wójcik obejmują aż trzy fabryki na terenie miasta. Firma szczyci się swoim nowoczesnym parkiem maszynowym oraz rozwiązaniami logistycznymi i technologicznymi na miarę XXI wieku.

Wójcik meble

Firma oferuje przede wszystkim twarde meble do samodzielnego montażu. Są pakowane w paczki i nie ma możliwości zamówienia zmontowanych mebli. Jednak, jak firma zaznacza na stronie, niektóre sklepy oferują montaż mebli. Trzeba jednak każdorazowo dopytać u źródła.

Każdy mebel zaopatrzony jest w instrukcję montażu, w której znajdziesz również wskazówki dotyczące konserwacji produktów. Gwarancja oferuje okres 2 lat.

Miesięcznie w zakładach Wójcika wyprodukowanych zostaje powyżej 50 tysięcy sztuk wysokiej jakości produktów. Są to głównie meble do salonu, jadalni, meble młodzieżowe, meble do sypialni, ale również meble łazienkowe oraz do przedpokoju. Dużym powodzeniem cieszą się również komody Meble Wójcik. Warto więc zapoznać się z bieżącą ofertą.

Meble wyprodukowane są z płyty laminowanej. Wszystkie materiały, z których wykonywane są meble podlegają atestom, ścisłym kontrolom oraz charakteryzuje je wysoka trwałość – informuje firma na swojej stronie.

Meble Wójcik nie oferuje mebli na wymiar.

Meble Wójcik – gdzie kupić?

Producent nie dysponuje własnymi salonami sprzedażowymi. Sprzedażą mebli skrzyniowych klientom indywidualnym zajmują się punkty partnerskie. Jest ich już ponad 300. Znajdziesz je na stronie internetowej firmy. Lista salonów jest bardzo długa. Meble Wójcika dostępne są w prawie każdym regionie Polski. Jeśli nie mieszkasz w Elblągu, a chcesz dokonać zakupu, z pomocą przyjdzie ci również wyszukiwarka internetowa. Wystarczy,  że wpiszesz na przykład Meble Wójcik Zawadka, Meble Wójcik Łódź lub dowolną lokalizację, a prawdopodobnie znajdziesz w okolicy miejsce oferujące asortyment tej marki. Fabryka nie sprzedaje mebli przez internet.

Cennik Meble Wójcik

Na stronie internetowej producenta znajdziesz ceny poszczególnych produktów. Są to ceny sugerowane, jednak może się zdarzyć, że handlowcy w poszczególnych salonach będą sprzedawać meble drożej lub taniej. Jest to indywidualna decyzja każdego sklepu.  Firma oferuje asortyment na każdą kieszeń, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Eksport mebli z Elbląga

Meble Wójcik sprzedaje swoje produkty również na wielu rynkach europejskich. Na stronie internetowej eksporter wymienia między innymi naszych zachodnich sąsiadów (Niemcy, Austrię, Szwajcarię), ale również Wyspy Brytyjskie. Meble Wójcika docierają również do Czech, Słowacji oraz do naszych wschodnich sąsiadów (trafiają m.in. na Białoruś i Ukrainę).

Praca w Meble Wójcik

Firma zatrudnia w swoich fabrykach powyżej 1400 osób. Pracownicy korzystają z profesjonalnych szkoleń i przygotowania zawodowego. Nie da się ukryć, że zakłady te cieszą się dużą popularnością wśród osób poszukujących pracy w Elblągu i okolicach.

Praca stolarza w Elblągu to ciekawa opcja zawodowego rozwoju dla mieszkańców regionu. Firma zachęca do zapoznania się z realizowanym programem „Stolarz – zawód przyszłości”.

Meble Wójcik opinie na temat pracy znajdziesz z pewnością w internecie. Zawsze warto skontaktować się z przedstawicielami firmy, którzy udzielą ci niezbędnych informacji na temat warunków zatrudnienia. Śledź również stronę firmy i pojawiające się na niej oferty.

Meble Wójcik