MEBLOLAND

Mebloland oferuje meble dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm takich jak hotele, pensjonaty, biura. To jakość połączona z niezwykłym wyczuciem estetki i dlatego właśnie niezmiennie cieszy się zaufaniem różnych odbiorców. Meble systemowe w naturalnej okleinie pozwalają stworzyć nieszablonowe wnętrza.

Adres

Gdyńska 20AB, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00–13:00

MEBLOLAND producent mebli

Firma Mebloland funkcjonuje na elbląskim rynku od 1972 roku. Obecnie jest rozpoznawalna w całej Polsce, w Europie Wschodniej i Zachodniej. Meble takie jak na przykład dębowe stoły rozkładane można nabyć na stronie internetowej producenta, w branżowych sklepach internetowych i stacjonarnych, a także na popularnych serwisach aukcyjnych. MEBLOLAND Allegro wykorzystuje do tego, by trafić z ofertą do klienta, który chce szybko i w atrakcyjnej cenie kupić doskonałej jakości meble. Przede wszystkim w katalog propozycji znaleźć można meble do salonu, meble dębowe, regały, szafy, ławy, komody, meble pokojowe, witryny, stoły, łóżka, meble do sypialni, meble biurowe. Firma stale się rozwija, a MEBLOLAND Elbląg opinie od klientów ma bardzo dobre i cieszy się zaufaniem zarówno odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, biur czy hoteli.

Sklep internetowy MEBLOLAND

Przede wszystkim firma produkuje eleganckie meble do salonu. Na uwagę zasługuje szlachetne wykończenie, które nadaje wnętrzu niezwykłego charakteru. Zarówno szafki, jak i komody czy witryny do jadalni powstają na bazie autorskich projektów i dzięki temu pozwalają zachować we wnętrzu oryginalny i funkcjonalny styl. Jest on szczególnie ważny, gdy tworzymy spójną aranżację z innymi przestrzeniami. Mebloland meble kuchenne oferuje w pełnej gamie i sprawia, że całość przestrzeni prezentuje się niezwykle szlachetnie. Do całości warto dobrać również zestawy krzeseł ze stołami, które zachwycają doskonałą jakością.

Meble fornirowane MEBLOLAND

Marka świetnie się rozwija. Przede wszystkim obserwuje sytuację na rynku meblarskim i bacznie reaguje na zmieniające się trendy. Dlatego właśnie zestawy mebli do salonu cieszą się dużą popularnością. Doskonała jakoś wykonania i najlepsze materiały, nowoczesne wzornictwo pozwalają urządzić każdą przestrzeń dokładnie tak, jak się chce. Gotowe zestawy systemowe, które doskonale wpisują się nawet w nieustawną przestrzeń, a także stylowe meble do sypialni sprawdzają się mieszkaniach i przestrzeniach hotelowych. Łączą walory estetyczne i funkcjonalne z wytrzymałym wykończeniem. Popularnością cieszą się również biurka i regały do gabinetu, które są niezastąpione w domach, biurach i innych przestrzeniach użytkowych. Co istotne, Mebloland oferuje meble w atrakcyjnych cenach.