P. P.H.U. Kania

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kania na lokalnym rynku funkcjonuje od 2003 roku, a swoim klientom proponuje całą paletę mebli do kuchni i innych przestrzeni, które doskonale wpisują się w oczekiwania.

Strona internetowa kaniameble.pl

Adres

113, 14-411 Rychliki

Telefon

55 248 84 45

Producent mebli z Elbląga

Nowoczesne i stylizowane propozycje są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych i firmy z różnych sektorów. Wielu z nich sięga po meble Kania. Elbląg przez wiele osób jest uznawany jako zagłębie stolarskie, a doświadczenie, tradycja oraz możliwości branży sprawiają, że rozwija się ona niezwykle dynamicznie. Poza meblami do zabudowy, popularnością cieszą się także Fotele. Elbląg sklep ma je w ofercie w różnych wykończeniach i wariantach. Fotele Kania rewelacyjnie będą się więc wpisywać w mieszkalną oraz użytkową przestrzeń. Dlatego te propozycje doskonale prezentują się też w hotelach, restauracjach czy biurach.

Produkcja mebli Kania

Klienci chętnie wybierają zestawy do kuchni produkowane na indywidualne zamówienie. Pojawiają się również nowoczesne meble do salonu Kania. Dostosowane są one przede wszystkim do indywidualnych potrzeb różnych klientów. Tak jak meble do biura i gabinetu z Elbląga świetnie zagospodarowują przestrzeń przechowywania, pracy i ekspozycji oraz tak ważnych multimediów. Poza tym atrakcyjne wykończenie i kolorystyka sprawiają, że w każdym wydaniu propozycje zaskakują atrakcyjnymi rozwiązaniami i coraz chętniej sięga się po spersonalizowane meble. Kania kontakt z klientami oraz ich profesjonalną obsługę stawia na pierwszym miejscu.

Meble na wymiar Kania

Na każdym etapie niezwykle ważny jest projekt mebli na zamówienie. Kania do tego etapu zamówienie przykłada szczególną uwagę. Chodzi o to, by konkretne zestawy lub pojedyncze elementy doskonale wpisywały się w potrzeby odbiorców oraz wielość i funkcje przestrzeni. Na przykład Kania meble do przedpokoju produkuje z uwzględnieniem i kształtu korytarza, ale również bierze pod uwagę konieczność zapewniania odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie. To przekłada się na to, jak zaprojektowane są szafy. Kania Elbląg wykorzystuje więc świetne pomysły oraz dokłada starań, by realizacje były nieszablonowe, wyjątkowe i doskonałe jakościowo.

Meble Wójcik