PPHU MEBLE s.c. Import-Export Maria Bożyczko, Jerzy Bożyczko

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Import-Eksport Bożyczko realizuje indywidualne zamówienia na meble kuchenne oraz inne zestawy doskonale dopasowane do potrzeb klientów. Poza ciekawym designem właściciele przykładają szczególną uwagę do jakości produktów.

Strona internetowa meblebozyczko.szu.pl

Adres

Nowodworska 29, 82-300 Elbląg

Telefon

507 340 872

55 232 59 89

Producent Mebli z Elbląga

Elbląska firma, która produkuje Meble Bożyczko, jest znana na lokalnym rynku, a szereg produktów zamawianych jest również przez klientów z Polski. Zarówno na etapie projektu, realizacji, jak i montażu mogą oni liczyć na profesjonalne doradztwo. Dzięki temu to jakość, atrakcyjny design oraz korzystne ceny wyróżniają meble Bożyczko Elbląg. Opinie odbiorców są bardzo pozytywne i wielu z nich chętnie wraca do tej firmy przy planowaniu kolejnych inwestycji. W ten sposób można urządzić każde wnętrze mieszkalne, biznesowe czy też użytkowe, zamawiając u Bożyczko Meble. Elbląg na swoim terenie ma wiele firm, które specjalizują się w branży stolarstwa oraz produkcji elementów i akcesoriów meblarskich.

Bożyczko Meble do sklepów

Firmy oraz klienci instytucjonalni często z oferty firmy Bożyczko meble biurowe zamawiają na wymiar. W ten sposób nie tylko mogą zagospodarować nawet trudną i nieustawną przestrzeń, ale również dostosowują ją do konkretnych potrzeb. Te będą szczególnie ważne, gdy Bożyczko meble do sklepów przygotowuje na indywidualne zamówienie. Tu każda branża będzie miała swoje wymagania i ograniczenia. Dlatego właśnie w tej firmie szczególną uwagę przykłada się do samego projektu oraz oczywiście jakości użytych materiałów. W ten sposób zabudowy wnękowe Bożyczko oraz inne zestawy będą idealnie wpisywać się w charakter i przeznaczenie wnętrz.

Bożyczko meble do mieszkań

Najczęściej klienci zamawiają meble kuchenne. Bożyczko oferuje propozycje skrojone na wymiar, które doskonale odpowiadają na potrzeby klientów. Tu niezwykle istotna jest rozmowa z projektantem, wstępne wizualizacje i deklaracje właścicieli i domowników, co tak naprawdę jest im potrzebne. Poza kształtem, kolorystyką i wykończeniem frontów niezwykle istotne będą zamontowane akcesoria takie jak kosze czy uchwyty oraz systemy szuflad czy szafek, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a które w ofercie ma również Bożyczko. Meble łazienkowe też korzystają z frontów czy blatów o podwyższonej odporności na wilgoć. Gotowe propozycje nie tylko doskonale wyglądają, ale również będą doskonałym miejscem do przechowywania. Natomiast meble do sypialni Bożyczko idealnie wpiszą się w nowoczesne i w klasyczne stylistyki. Zapewnią wygodę oraz są wyrazem nieszablonowych rozwiązań.

Meble Wójcik