DAP Zakład Meblowy

Zakład Meblowy DAP Dorota Pelc w ofercie ma przede wszystkim małe zestawy dedykowane do domków letniskowych lub niewielkich kuchni. Ergonomiczne szafki i wytrzymałe blaty nie tylko sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, ale również świetnie wyglądają.

Strona internetowa mebledap.pl

Adres

Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 8:00 – 20:00

Telefon

697 327 462

DAP meble

Meble DAP z Elbląga dostępne są przez internet. Sama marka jest rozpoznawalna nie tylko na lokalnym rynku, a jakość produktów sprawia również, że doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Meble kuchenne DAP sięgają po modny design, odpowiadają na potrzeby klientów oraz doskonale wpisują się w ich styl życia. Co za tym idzie, niewielkie zestawy z dobranymi akcesoriami będą świetnie zdobić, a atrakcyjna cena jest doskonałym argumentem, by sięgać po DAP Meble. Allegro ma regularnie szereg aukcji, na których można kupić gotowe propozycje. Poza tym na tym najpopularniejszym serwisie można również zapoznać się z tym, jakie opinie wśród klientów ma DAP meble Elbląg.

Meble do kuchni z Elbląga

W ofercie firmy DAP meble do kuchni stanowią najważniejsze produkty. To także znak rozpoznawczy, a ich jakość jest potwierdzona szeregiem różnych opinii. By odpowiednio wykończyć całość, warto dopasować blaty i uchwyty kuchenne. Producent z Elbląga oferuje je w całej palecie możliwości. Dzięki temu przestrzeń gotowania i wspólnego spędzania czasu, nawet jeśli jest niewielkich rozmiarów, będzie odpowiednio zagospodarowana. Meble do małych kuchni z Elbląga cieszą się powodzeniem zarówno na lokalnym rynku, jak i w sprzedaży wysyłkowej.

DAP Dorota Pelc