Qraś Meble

Producent mebli Qraś rozpoczął swoją działalność w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, by w następnej dekadzie bardzo mocno rozwinąć produkcję. Ten czas to również dobry okres dla rozwoju branży w Elblągu i regionie. Przede wszystkim w ofercie Qraś meble kuchenne, pokojowe oraz akcesoria zajmują ważną pozycję.

Adres

Królewiecka 337, 82-300 Elbląg

Telefon

55 236 14 80

Producent mebli Elbląg

Meble Qraś Elbląg opinie wśród klientów ma bardzo dobre i wielu z nich stale wraca po kolejne produkty do mieszkań, hoteli czy apartamentów. Poza tym że meble pokojowe Qraś cieszą się ogromną popularnością, to przedsiębiorstwo prowadzi również hurtownię. Zaopatruje ona zakłady stolarskie w akcesoria meblowe, które są niezbędne w produkcji. Oddziały firmy funkcjonują również w Toruniu, Swarzędzu, Bydgoszczy i Gdańsku. Qraś Elbląg godziny otwarcia ma również dostosowane do potrzeb swoich klientów.

Firma meblowa Qraś

Poza produkcją firma Qraś zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów i akcesoriów meblowych. Elbląg korzysta więc z niezbędnych produktów dostarczanych przez przedsiębiorcę. Powodzeniem cieszą się również meble tapicerowane i łóżka drewniane Qraś dedykowane do różnych przestrzeni – szczególnie sypialni i pokojów nastolatków. 

Producent frontów meblowych Elbląg

W ofercie Qraś fronty meblowe stają się ważnym elementem. To one są wykorzystywane w produkcji mebli kuchennych. Elbląg jest ważnym ośrodkiem dla branży stolarskiej, która sięga po najlepsze materiały i nowoczesne technologie produkcji. Fronty Qraś powstają na bazie płyty MDF oklejanych folią PCV i są dostępne w całej palecie kolorów oraz w różnych rodzajach wyfrezowań. Doskonale wpisują się w nowoczesne i klasyczne aranżacje wnętrz. Firma wprowadziła również technologię lakierowania i patynowania frontów.

Qraś Meble