Salon Firmowy Black Red White – Elbląg

Sklep meblowy Black Red White w nowej lokalizacji w Elblągu działa od połowy 2018 roku. Niewątpliwie także atrakcyjne położenie przy jednej z głównych tras w mieście sprawia, że klienci chętnie korzystają z oferty popularnej sieci.

Adres

ul, Płk. Stanisława Dąbka 134, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M-F: 10am – 6pm, S-S, 10am – 3pm

Telefon

84 685 02 02

Black Red White Elbląg

Przede wszystkim Black Red White meble do salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego ma w stałej ofercie. Poza tym projektanci pomagają stworzyć meble na zamówienie i kuchnie na wymiar, które doskonale wpisują się w potrzeby domowników, a także w specyfikę wnętrza. Meble Black Red White to nowoczesne i klasyczne produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów z wykorzystaniem modnych rozwiązań. Poza meblami znaleźć można akcesoria wyposażenia wnętrz, które pozwolą stworzyć niezwykłą przestrzeń. W Polsce znajduje się około 75 salonów firmowych oraz 356 punktów partnerskich i 323 multibrandowych punktów handlowych, a popularnością cieszy się również Black Red White sklep internetowy. To propozycja dla klientów, którzy cenią bezpieczne i wygodne zakupy online. Poza Polską Black Red White szafy, garderoby i meble tapicerowane sprzedaje na 55 rynkach zagranicznych 

Salony Black Red White

Polska grupa meblarska Black Red White jest największym producentem i dystrybutorem mebli w kraju. Poza tym w ofercie ma artykuły wyposażenia wnętrz. Szacuje się, że udział w rynku osiąga 20% pod względem wartości sprzedaży. Black Red White komody, szafy i zestawy sprzedaje od 20 lat, stale doskonaląc technologię oraz rozbudowując ofertę. Poza wzornictwem i atrakcyjną kolorystyką klientów przyciągają również korzystne ceny. Dlatego właśnie Black Red White dywany, lampy, dekoracje wprowadziło do stałej oferty. 

Meblościanki Black Red White

Salon meblowy Black Red White Elbląg to ponad 2700 m² powierzchni, na której wyeksponowane są atrakcyjne kolekcje w ciekawych aranżacjach. Te rozwiązania są stosowane w innych mniejszych i większych salonach, a tym samym marka dba o pewną konsekwentną politykę. Poza tym kusi klientów wyprzedażami i akcjami propozycjami, które zawiera Black Red White gazetka dostępna w sklepach stacjonarnych i w sieci.

Sklep meblowy Black Red White