Sklep Meblowy MebEL

Sklep meblowy MebEL to rozpoznawalna na lokalnym rynku marka. Klienci w ofercie poszukują przede wszystkim produktów tapicerowanych oraz stołów utrzymanych w tradycyjnej stylistyce.

Adres

Płk. Stanisława Dąbka 82, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M, W, T: 9am – 4pm, Tue-F: 7am – 4pm, S-S, 7am – 2pm

Telefon

601 077 548

MebEL Elbląg

Zestawy wypoczynkowe i inne meble tapicerowane to główne produkty oferowane przez sklep MebEL. Rynek w Elblągu to miejsce, z którego korzystają elblążanie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Umiejscowienie tam sklepu pozwala trafiać bezpośrednio z ofertą do klientów. W dni targowe punkt jest otwarty już od godziny 7.00. Powodzeniem cieszą się szczególnie meble tapicerowane. Elbląg to ważny ośrodek, w którym funkcjonuje wiele firm, które produkują i sprzedają nowoczesne oraz klasyczne propozycje do domów i biur.

Katalog mebli MebEL

Amerykanki i tapczany oraz fotele i stoliki znaleźć można w katalogu MebEL Elbląg. Producent gwarantuje doskonałą jakość produktów i świetnie odpowiada na potrzeby klientów. Elbląski sklep meblowy jest chętnie odwiedzany przez osoby w różnym wieku i dla wielu z nich jest marką, co do której mają zaufanie. Różnorodne materiały i atrakcyjna kolorystyka pozwalają dopasować odpowiednie meble do swojej aranżacji.

 

MebEL