SONIK – Salon Meblowy

Salon meblowy SONIK to jeden z największych sklepów tego typu w północnej Polsce. W ofercie znaleźć można propozycje do pokoju dziennego, dziecięcego i młodzieżowego oraz gabinetu. Specjaliści pomogą również zaprojektować kuchnię, a w outlecie oferowane są oryginalne zachodnie meble.

Adres

aleja Grunwaldzka 60-66, 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia

M-S: 10am – 7pm, S: 10am – 2pm

Telefon

55 233 99 85

SONIK Elbląg

Elbląski sklep meblowy SONIK działa od 1991 roku i oferuje klientom produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek. Współpraca z czołowymi producentami wpływa nie tylko na różnorodność kolekcji, ale również na atrakcyjne ceny i ciekawe programy ratalne oraz te związane na przykład z projektowaniem wnętrz. SONIK kanapy, meblościanki, komplety i pojedyncze propozycje oferuje w stałej sprzedaży. Poza tym w sklepie znaleźć można oryginalne i designerskie dodatki, które sprawiają, że każda przestrzeń nabierze wyjątkowego charakteru. Dlatego właśnie SONIK – sklep meblowy jest chętnie wybierany przez klientów w różnym wieku i z różnymi potrzebami, a stale uaktualniana oferta sprawia, że w tym miejscu zawsze znajdą się najmodniejsze propozycje.

SONIK Elbląg godziny otwarcia

W ofercie SONIK kuchnie zajmują szczególne miejsce. Poza gotowymi zestawami można zamówić meble na wymiar. To właśnie one doskonale wpisują się w potrzeby domowników. Najlepsza jakość materiałów oraz doskonałe akcesoria sprawiają, że zestawy są nie tylko estetyczne, ale również trwałe i funkcjonalne. Dlatego wielu mieszkańców regionu zamawia w SONIK meble kuchenne. Elbląg jest świetnie skomunikowany i pracownicy dostarczają zamówienia do klientów. Kompleksowa obsługa, doradztwo konsultantów oraz różnorodne formy płatności i dostawy sprawiają, że SONIK opinie ma doskonałe. 

Sklep meblowy w Elblągu

SONIK salon meblowy ma powierzchnię 7000 m² i prezentuje asortyment 180 producentów mebli oraz dodatków aranżacyjnych. Poza tym sklep zatrudnia projektantów i specjalistów, którzy kreują meble na zamówienie, kuchnie na wymiar. Ciekawą ofertę ma również SONIK outlet. Elbląg to miejscowość, w której klienci szukają nie tylko nowoczesnych propozycji, ale również tych utrzymanych w trendach tradycyjnych. Outlet oferuje przede wszystkim pojedyncze elementy niemieckich producentów. W ten sposób można stworzyć unikatowe wnętrze za niewielkie pieniądze.

SONIK