STOLZEN Zenon Adamek

Firma meblarska STOLZEN funkcjonuje od 1994 roku i przede wszystkim oferuje swoim klientom i kontrahentom najwyższej jakości fronty meblowe oraz zabudowy kuchenne na wymiar. Z produktów marki korzystają odbiorcy indywidualni oraz producenci z branży.

Adres

Nowe Pole 2, 82-300 Elbląg

Telefon

+48 608 477 837

Producent frontów drewnianych Elbląg

Przedsiębiorstwo STOLZEN fronty drewniane produkuje przede wszystkim na zlecenie innych firm z sektora. Pojawiają się one w katalogu różnych przedsiębiorstw i są gwarancją doskonałej jakości niezależnie od tego, czy sięgnie się po stylowe wykończenia inspirowane trendami retro czy po nowoczesne propozycje. Oczywiście STOLZEN meble kuchenne na zamówienie również produkuje w oparciu o najwyższej jakości elementy. Co za tym idzie, marka od lat wyznacza trendy w stolarstwie. To czołowy producent frontów meblowych wykonanych z drewna, a także frontów fornirowanych oraz lakierowanych na wysoki połysk, jakie chętnie wykorzystuje się w meblach kuchennych. Elbląg to silny ośrodek w branży i dlatego właśnie liderzy mogą się tu stale rozwijać.

Gdzie kupić fronty meblowe STOLZEN?

STOLZEN fronty drewniane produkuje przede wszystkim na zlecenie innych firm z branży. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jako odbiorca indywidualny złożyć zamówienie u producenta. STOLZEN kontakt zarówno bezpośredni, jak i przez stronę internetową czy media społecznościowe bardzo ceni i w związku z tym możemy być pewni, że zamówimy dokładnie takie elementy, jakie chcemy. Sprostanie oczekiwaniom klientów jest bowiem jednym ze sztandarowych haseł marki STOLZEN. Realizacje producenta warto zobaczyć na bardzo atrakcyjnej stronie internetowej. 

Meble do kuchni STOLZEN

Producent mebli kuchennych z Elbląga gwarantuje najwyższa jakość swoich produktów. Wykorzystuje najnowszą technologię oraz atrakcyjne wzornictwo i dlatego właśnie niezmiennie w STOLZEN praca jest bardzo rozwojowa. To doskonałe miejsce, by zaczynać karierę branży oraz by doskonalić swoje umiejętności w zgranym i dobrze zarządzanym zespole. W efekcie STOLZEN opinie ma bardzo dobre, a co za tym idzie, jest jedną z chętniej polecanych marek na lokalnym i ogólnopolskim rynku. Poza meblami i frontami STOLZEN akcesoria do kuchni również oferuje. To często ręcznie wykonywane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego, które świetnie się prezentują i są niezwykle funkcjonalne.

 

STOLZEN